Powrót po 62 dniach przerwy

W sobotni wieczór ponownie czekają nas emocje przy Wita Stwosza 3! Pomarańczowo-czarni powracają na swój stadion po 62 dniach przerwy. Dokładnie tyle czasu minęło od ostatniego meczu Chrobrego Głogów o ligowe punkty na swoim terenie. Wówczas głogowianie pokonali Zagłębie Sosnowiec 1:0. Za trzy dni taki wynik również będzie mile widziany przez wszystkich trzymających kciuki za ChG.

Podbeskidzie Bielsko-Biała to drużyna, która powinna walczyć w nadchodzącym sezonie o czołowe lokaty. Przed pomarańczowo-czarnymi wymagający rywal już na starcie, co jest jeszcze większą zachętą do spędzenia sobotniego wieczoru na stadionie. Zespół potrzebuje naszego wsparcia, dlatego spotykamy się w SEKTORZE Y! Dawno nas tam nie było, każdy powinien zatęsknić za naszym sektorem i udowodnić to obecnością w młynie! Obecnością swoją, ale także swoich kolegów, bo wspólnymi siłami musimy zadbać o atmosferę podczas meczu!

Jeśli ktoś jeszcze nie zaopatrzył się w karnet na rundę lub nie zakupił biletu – ma ostatnie godziny, by to zmienić! Nie czekaj na ostatnią chwilę, załatw to jak najszybciej i w sobotę skoncentruj się na dopingowaniu pomarańczowo-czarnych!

Przy gnieździe w SEKTORZE Y dostępne będą vlepy z najnowszej serii. Gorąco zachęcamy do nabywania i wspierania działalności grupy ultras!

Kibicu ChG, widzimy się w sobotę! Początek meczu z Podbeskidziem o godz. 19.

escort mersin