Przed nami maraton!

Ostatnich kilka tygodni pozostało do końca sezonu w drugiej lidze. Finisz będzie jednak bardzo wymagający. 15 dni pięć, pięć spotkań, wyjazdy do Żagania, Częstochowy i Wałbrzycha, a także hitowo zapowiadający się pojedynek u siebie z GKS-em Tychy. Będzie się działo!

Jako po każdym ze spotkań nastąpi tylko kilka dni przerwy, na naszej stronie będzie się pojawiać dużo informacji typowo organizacyjnych. Odwiedzajcie więc ją często. Szczegółowe wiadomości na temat pierwszych meczów jeszcze w tym tygodniu. Póki co przybliżamy terminy – rezerwujcie sobie czas, wolne i środki finansowe w przypadku trzech wyjazdów. Obecni w Rybniku za udział w każdym nie zapłacą więcej niż 90 zł, choć również nieobecnych na ROW-ie łączna kwota nie wyniesie dużo więcej.

Ostatni etap rozgrywek rozpocznie w naszym przypadku mecz z Calisią Kalisz. Ten już w sobotę 5 maja o godz. 17.30 w Głogowie. Wszyscy zbieramy się w sektorze, spotkanie traktując jako wokalną, i nie tylko, rozgrzewkę przed tym, co czeka nas później. Do piątku 4 maja (włącznie z 1 i 3 maja) w kasach pływalni Chrobry (w godz. 8.00-21.00) trwa przedsprzedaż tańszych biletów (10 i 5 zł) na sobotni mecz. A dla kibiców spoza miasta klub przygotował promocję. Wystarczy zebrać się w przynajmniej trzy osoby, by otrzymać wejściówki za symboliczną złotówkę. Więcej informacji tutaj.

W środę 9 maja rozpocznie się natomiast wyjazdowy maraton. Zaczniemy od pierwszej od wielu lat wyprawy do Żagania na Czarnych. Początek tego meczu o godz. 17.30.
Bez chwili wytchnienia, bo trzy dni później, a więc w sobotę 12 maja, przyjdzie nam udać się do Częstochowy. Po meczu z ROW-em w Rybniku, ten z Rakowem jest drugim najciekawiej zapowiadającym się dla nas spotkaniem poza Głogowem w tej rundzie.
Lada moment podamy wszelkie szczegóły dotyczące obu wypraw, a że rozdziela je raptem kilka dni, zalecamy regularne odwiedzanie naszej strony, by później nie było organizacyjnych kłopotów.

Wrócimy z Częstochowy i trzeba będzie szykować się na hitowo zapowiadający się pojedynek z GKS-em Tychy. Ten w środę 16 maja o godz. 18.00 na stadionie przy Wita Stwosza. W Głogowie możemy spodziewać się sporej grupy fanów gości. Szczególnie dużej, gdy właśnie tym meczem mogliby przypieczętować swój awans do pierwszej ligi. Dodatkowo, można spodziewać się przyjazdu zgodowiczów tyszan, w tym ŁKS-u Łódź. Więcej pisać nie trzeba. HIT!

Intensywny okres zakończy to, co wydarzy się w sobotę 19 maja. W Wałbrzychu, Chrobry zagra z miejscowym Górnikiem. Pamiętacie naszą 360-osobową wyprawę tam z września 2009 roku? Pora sobie przypomnieć.

SOB., 05.05.12: Chrobry – Calisia Kalisz
ŚRO., 09.05.12: wyjazd na Żagania na Czarni – Chrobry
SOB., 12.05.12: wyjazd do Częstochowy na Raków – Chrobry
ŚRO., 16.05.12: Chrobry – GKS Tychy
SOB., 19.05.12: wyjazd do Wałbrzycha na Górnik – Chrobry

ZAWSZE Z CHROBRYM!