Przerwa zimowa? Pamiętaj o ChG!

Brak ligowych emocji związanych z meczami ukochanej drużyny to okres, którego nie lubi żaden kibic. Przerwa w meczach o stawkę potrwa aż do marca, w związku z czym „sezon ogórkowy” trochę się przeciągnie. Jasne, są sparingi, są informacje transferowe, przymiarki, spekulacje na temat tego, kto powinien zagrać w Chrobrym. Nie zastąpi to jednak weekendowych emocji, wyjazdów na drugi koniec Polski, by zaśpiewać „jeździmy wszędzie tam!”.

Mimo wszystko w okresie zimowym pamiętajcie o Chrobrym! Pamiętajcie o naszym ukochanym klubie i reklamujcie go wszędzie tam, gdzie pojedziecie! Pamiętajcie o czapkach, szalikach, vlepkach. Spędzając zimę w ciekawym miejscu pamiętajcie o przyklejeniu vlepy bądź wyeksponowaniu innego pomarańczowo-czarnego gadżetu. Róbcie zdjęcia i wysyłajcie je na adres e-mailowy lub facebookowy profil chrobry.glogow.pl. Najciekawsze zimowe foty zostaną opublikowane w naszej galerii!

Posiadasz zdjęcie lub inny materiał, który powinien znaleźć się na stronie? Pisz na glogow.dawid@gmail.com lub wyślij wiadomość na Facebooku chrobry.glogow.pl. Najciekawsze foty pojawią się na naszej stronie!

Poniżej link do dotychczas zebranych zdjęć:

ChG jest wszędzie!

escort mersin