RELACJA: Miedź – Chrobry (31.03.18)

Za nami kolejne wyjazdowe derby w Legnicy. Po poprzednim meczu, który został przełożony na środek tygodnia, ponownie przyszło nam jechać na wrogi teren w weekend. Tym razem wypadł nam termin wielkanocny – dla jednych z pewnością była to wymówka, natomiast inni poświęcili świąteczne koszyki, a następnie spełnili kibicowski obowiązek!

Jeśli chodzi o reklamę derbów to postawiliśmy na kilka transparentów na ulicach miasta, porcję plakatów oraz wpisy w necie. Kto był zainteresowany wyjazdem to z pewnością nie szukał usprawiedliwień i wielkanocny termin nie stanął mu na drodze. Łącznie do Legnicy wybraliśmy się w 347 osób. W tej grupie 53 osoby z Unii Leszno, która do Legnicy wybrała się w jednakowych, białych koszulkach. Poza flagami na płocie ląduje transparent związany z ogólnopolską akcją protestacyjną.

O tym, że derby upłynęły w akompaniamencie wyzwisk nie ma sensu pisać, bo bluzgi to nieodłączna część tego typu meczów. Było trochę cieplej w okolicy cateringu, podjechała polewaczka, ale ogólnie rzecz biorąc nie wydarzyło się nic kontrowersyjnego, o czym warto wspominać.

W drugiej połowie meczu prezentujemy oprawę. Na płocie ląduje 30-metrowy transparent „Z OKAZJI ŚWIĄT PODPALAMY LONT” natomiast po chwili odpalonych zostaje trochę rac, a później pomarańczowe oraz czarne świece dymne. Dymy może nie spełniły w 100% oczekiwań ultrasów, ale odpalone świeczki na pewno dają powody do radości w tych ciężkich dla głogowskich kibiców czasach.

Z pewnością warto pochwalić postawę naszych grajków, którzy kolejny raz stanęli na wysokości zadania i wrócili z Legnicy z punktową zdobyczą. Remis na trudnym, derbowym terenie to na pewno dobry wynik i za boiskową rywalizację należy nasz zespół pochwalić!

Podsumowując – nasza postawa na trybunach + występ zawodników to pozytywne aspekty Wielkiej Soboty w Legnicy. Wspólnie pokazaliśmy, że stać nas na wiele, jednak do wszystkiego potrzeba trochę zaangażowania!

Możemy napisać śmiało, że DERBY DLA CHROBREGO!

GALERIA NI-FO:

Ultras Miedź Legnica Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Miedź" Klub Kibiców Niepełnosprawnych legnickiej Miedzi – KKN…

Opublikowany przez NI-FO Marcin Folmer 31 marca 2018

GALERIA SHADOW.PHOTO:

Miedź Legnica – Chrobry Głogów 31.03.2018

escort mersin