Relacja z wyjazdu do Grudziądza

Przedstawiamy Wam krótką relację z sobotniego wyjazdu do Grudziądza, gdzie pomarańczowo-czarni grali z Olimpią. Mimo bramki strzelonej w 24. minucie, miejscowi zdołali odrobić straty i ostatecznie wygrali mecz z 2:1. Porażka ta sprawiła, że piłkarze Chrobrego znajdują się obecnie w strefie barażowej.

Sześć dni po wyjeździe do Ostródy, znów ruszyliśmy w Polskę za ukochanym klubem. Nawet kierunek był podobny, bo celem naszej wyprawy był tym razem Grudziądz. Z Głogowa wyruszamy w dwóch grupach. Jako pierwsi pod stadionem zameldowali się autokarowi. Niedługo później dojechała pozostała część wycieczki i w trakcie trwania pierwszej połowy weszliśmy do klatki dla gości. Na płocie wieszamy flagę Stilonu oraz transparent skierowany do naszego kolegi – Maciek, wracaj do zdrowia! W pierwszej połowie kilkukrotnie zaznaczamy swoją obecność, jednak po przerwie już bez dopingu. Po meczu nie czekamy na piłkarzy i od razu po końcowym gwizdku opuszczamy stadion. Porażka z Olimpią, przy jednoczesnej wygranej Bytovii Bytów, sprawiła, że spadliśmy do strefy barażowej.

Nasza łączna liczba w Grudziądzu to 81 osób. Razem z nami 27 fanów Stilonu Gorzów oraz 3 chłopaków z Unii Leszno – wielkie dzięki! Pod stadionem, z różnych powodów, zostało 8 osób. W klatce poza nami kilkanaście osób z Klubu Kibica Niepełnosprawnego. Dzięki kibicom Olimpii za podrzucenie wody!