Remis w Katowicach

Remisem 1:1 zakończyło się sobotnie spotkanie GKS Katowice – Chrobry Głogów. Gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie, jednak jeszcze przed przerwą pomarańczowo-czarni wyrównali. W drugiej połowie sytuacje mieli zarówno jedni jak i drudzy, ale wynik nie uległ już zmianie i Chrobry zdobył swoje pierwsze ligowe punkty przeciwko GieKSie.

W sierpniu udało się w Katowicach wygrać i dzięki temu awansować do kolejnej rundy Pucharu Polski. Tym razem przy Bukowej padł remis, ale wynik ten należy rozpatrywać raczej pozytywnie. Gospodarze mieli w drugiej połowie kilka dobrych okazji, a naszego bramkarza przed utratą gola ratował m.in. słupek i poprzeczka. Podział punktów wydaje się więc dobrym rezultatem dla naszej drużyny, stąd też jeden punkt należy przyjąć bez zbędnego narzekania.

W niedzielę na stronie pojawi się relacja z tego wyjazdu. W Katowicach zameldowało się 76 fanów Chrobrego.