Chrobry remisuje w Katowicach. Ważny punkt

Remisem 2:2 zakończyło się niedzielne spotkanie GKS Katowice -Chrobry Głogów. Pomarańczowo- czarni już w 3 minucie wyszli  na prowadzenie. Bramkę dla ChG zdobył były piłkarz GKS-u Jarosław Ratajczak. Gospodarze wyrównali w 35 minucie. Jeszcze w pierwszej połowie w polu karnym  faulowany byl Mikołaj Lebedyński. Sędzia wskazał na jedenastkę. Karnego pewnie wykorzystał Mateusz Machaj. Katowiczanie w 50 minucie wyrównali na 2-2.

Jest to ważny punkt w walce o utrzymanie 1 ligi dla Głogowa!

W sobotę 13 kwietnia o godz. 18.00 pomarańczowo-czarni zagrają z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.

GKS KATOWICE – CHROBRY GŁOGÓW 2:2 (1:2)
0:1 Ratajczak 3