Rezerwy zepchnięte z pozycji lidera

W czwartkowym spotkaniu klasy okręgowej rezerwy Chrobrego Głogów nie sprostały Sparcie, przegrywając z nią w Grębocicach 2:3. Dla pomarańczowo-czarnych trafiali Damian Żmijowski, po którego strzela Chrobry wygrywał 1:0, i Sebastian Szala. Decydująca o wszystkim bramka padła na sześć minut przed końcem i zepchnęła podopiecznych Jarosława Wielgusa z pozycji lidera, bo swój mecz wygrała Orla Wąsosz. W barwach Chrobrego występ po długim leczeniu kontuzji zaliczył Michał Bała.

W niedzielnym spotkaniu klasy okręgowej rezerwy Chrobrego Głogów nie sprostały Sparcie, przegrywając z nią w Grębocicach 2:3. Dla pomarańczowo-czarnych trafiali Damian Żmijowski, po którego strzela Chrobry wygrywał 1:0, i Sebastian Szala. Decydująca o wszystkim bramka padła na sześć minut przed końcem i zepchnęła podopiecznych Jarosława Wielgusa z pozycji lidera, bo swój mecz wygrała Orla Wąsosz. W barwach Chrobrego występ po długim leczeniu kontuzji zaliczył Michał Bała.

Sparta Grębocice – Chrobry II Głogów 3:2 (0:1)
Bramki (Chrobry): 52, 67, 84 – Żmijowski 37, Szala 72.
Chrobry II: Stepokura – Waszkowaik (60 Świerczyński), Żmijowski, Filbier (60 Bała), Szala, Ciechelski, Niewieściuk, Górski, Piotrowski (85 Zarębski), Kozłowski, Kosmala.
Żółte kartki: Stepokura, Kozłowski, Ciechelski.