Romuald Kujawa odchodzi !!!

Po meczu ze Skalnikiem Gracze Romuald Kujawa podał się do dyspozycji zarządu, który podjął decyzję o odwołaniu go z funkcji trenera I zespołu. Ponadto zapadła decyzja o obniżeniu piłkarzom o 15% stypendiów za miesiąc sierpień. Obniżka ta nie dotyczy jednak bramkarzy i trzech zawodników kontuzjowanych.
Obowiązki I szkoleniowca obejmie tymczasowo prawdopodobnie Ryszard Papuszka. Jednocześnie będą trwały poszukiwania nowego trenera.

44-letni Romuald Kujawa trafił do Chrobrego po sezonie 2003/2004, zastępując na tym stanowisku Wiesława Pisarskiego. Wcześniej w swojej trenerskiej karierze prowadził rezerwy i grupy młodzieżowe Zagłębia Lubin. Drużyna pod jego wodzą w spotkaniach ligowych zanotowała 22 zwycięstwa, 22 remisy i… 22 porażki. Pod względem oryginalności bilans iście imponujący.
Współpraca na linii trener – kibice do najlepszych nie należała, czego pierwszą, poważną przyczyną była niezbyt trafna wypowiedź odnośnie fanów z najgłośniejszego na stadionie sektora w sierpniu ub. r. Epicentrum tych stosunków miało miejsce w ostatnich kilku meczach piłkarzy Chrobrego, co zresztą nie było przesadnie ukrywane przez żadną ze stron. Mimo wszystko życzymy powodzenia w nowym klubie.

Redakcja