Ruszają przygotowania

Piłkarze Chrobrego kończą urlopy i rozpoczynają przygotowania do sezonu. Okres przygotowawczy głogowian zainauguruje pierwszy czwartkowy trening, który rozpocznie się o godz. 11:00 na terenie obiektów sportowych. Na dzień dzisiejszy nikt poza wspomnianą już czwórką graczy nie opuścił zespołu, więc w czwartkowe przedpołudnie na boisku powinniśmy spodziewać się wszystkich pozostałych zawodników. Nierozwiązana pozostaje jednak kwestia kontraktów.

Oprócz tych, których z klubem łączyła dłuższa, aniżeli do 30 czerwca, umowa (tj. Herbuś, Plewko, Szuszkiewicz oraz Milkowski), na przedłużenie kontraktów zgodzili się Kopaniecki, Papuszka, Nitkiewicz, Smolin oraz Soboń. Najbliższe dni powinny wyjaśnić dalsze losy innych piłkarzy, którzy wiosną reprezentowali na boisku nasz klub.

Zgodnie w wcześniejszymi zapewnieniami możemy spodziewać się kilku nowych graczy, którzy zasilą pomarańczowo-czarne szeregi w zbliżającym się sezonie. Pod tym względem bardzo ciekawie zapowiada się planowany na sobotę sparing, w którym obecni piłkarze Chrobrego podejmą tych przymierzanych do naszej drużyny. Niebawem więcej na temat szczegółów związanych z sobotnią grą kontrolną.