Są takie mecze…

Są takie mecze, przy okazji których można ponarzekać, że nasz stadion jest zbyt mały. Jedno z takich spotkań już jutro! Pomarańczowo-czarni o godz. 17:45 rozpoczną walkę o punkty w derbach z Zagłębiem Lubin. Przypominamy raz jeszcze, że widzimy się już na zbiórce na „Skarbku” o godz. 16:00, a na stadionie wszyscy obowiązkowo udają się do młyna!

Jutrzejszy mecz z Zagłębiem obejrzy komplet widzów, jednak z uwagi na pojemność stadionu, liczba ta jest mocno ograniczona. Chętnych było o wiele więcej, a osoby, które zbyt długo zwlekały z zakupem biletów, mają nauczkę na przyszłość. Jutro pozostaje im oglądanie meczu w telewizji, bo transmisję przeprowadzi stacja Orange Sport.

Derby jak to derby. Wielkie emocje na boisku i przede wszystkim na trybunach. Sektor gości będzie jutrzejszego dnia pełny. Skupiajmy się jednak tylko i wyłącznie na sobie. Jutro obowiązkowo wybieramy SEKTOR Y i przez cały mecz dopingujemy nasz ukochany klub. Przed zawodnikami bardzo trudne zadanie, dlatego bądźmy dla nich dwunastym zawodnikiem!

WIDZIMY SIĘ JUŻ JUTRO! GODZ. 16:00 NA „SKARBKU”, A STAMTĄD WSZYSCY DO MŁYNA!

escort mersin