Sieńczewski podpisał umowę z Odrą Opole.

Wychowanek opolskiego klubu po półrocznym wypożyczeniu do TOR-u Dobrzeń Wielki wraca do Odry. Podpisał już kontrakt obowiązujący do końca czerwca 2006 roku.

Sieńczewski w kadrze opolskiego zespołu był od sezonu 1998/99. Przez większość tego czasu był głównie rezerwowym. Żaden z trenerów nie dał mu porządnej możliwości do zaprezentowania swoich umiejętności. Przed rozpoczęciem tego sezonu trafił na wypożyczenie do beniaminka III ligi z Dobrzenia. Tam wyraźnie odżył. Ten środkowy pomocnik był liderem zespołu i najlepszym strzelcem (cztery bramki).

– Sławek odbudował się w Dobrzeniu i pokazał, że stać go na dobrą grę, i wierzę, że pokaże to również w Odrze na wiosnę. Negocjacje przebiegły bardzo sprawnie – tłumaczy wiceprezes Odry Witold Meissner. Sieńczewski od pół roku prowadzi także w opolskim klubie treningi z trampkarzami.

Działacze w następnej kolejności mają podpisywać umowy z innymi wracającymi do Odry zawodnikami: Bartłomiejem Jackiem i Dominikiem Frankiem. Przeciągają się natomiast negocjacje z Piastem Gliwice w sprawie powrotu do Opola bramkarza Marcina Fecia.

– Sugestią trenera Zygfryda Blauta było, żeby podpisywać z zawodnikami umowy nie krótsze niż na półtora roku. Tak będziemy starali się robić – zaznacza Meissner.

Skomentuj na FORUM.

źródło: Gazeta.pl, 90minut.pl

escort mersin