Śląsk wywiózł komplet

8. kolejka Ligi Dolnośląskiej Juniorów nie była udana dla naszych drużyn. Obie przegrały na własnym terenie z wrocławskim Śląskiem. Starsi 2:5, choć w tym przypadku wynik nie oddaje tego, co działo się na boisku, zaś młodsi 1:2.
Dla obu ekip Chrobrego była to trzecia porażka od początku rozgrywek. Za tydzień w Jeleniej Górze będą podejmowani przez Karkonosze.

W juniorach starszych mecz ze Śląskiem lepiej zaczęli głogowianie. W 5. minucie Konrad Kaczmarek wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem wrocławian, dając Chrobremu prowadzenie. Te jednak dość szybko stracili. Po kilkunastu minutach to przyjezdni wygrywali 2:1, jednak podopieczni Pawła Rząsy równie szybko zdołali się podnieść, bowiem jeszcze w 25. minucie Sebastian Szala urwał się wrocławskim obrońcom i spokojnym uderzeniem wpakował piłkę do siatki. Gorzej działo się w drugiej części. Kompletnie posypało się po czerwonej kartce Patryka Kraski w momencie, gdy do zakończenia pozostawało 25 minut. Zawodnik Śląska wychodził na czystą pozycję, a drugi z braci Krasków ratował sytuację powalając go na murawę. To druga czerwień tego gracza w bieżącym sezonie, ale akurat o tę nikt nie miał do niego pretensji. Już do końcowego gwizdka przyjezdni kontrolowali to, co dzieje się na boisku, spokojnie powiększając przewagę. A szkoda, bo rezultat mógł i w zasadzie powinien być inny, o wiele korzystniejszy dla Chrobrego. Pomarańczowo-czarni sprężyli się na Śląska, rozgrywali dobre zawody, ale nie mieli wsparcia na tyłach. Kilka bramek bardzo mocno obciąża stojącego między słupkami Pawła Kwiatkowskiego.

Juniorzy starsi: Chrobry Głogów – Śląsk Wrocław 2:5 (2:2)
Bramki: Konrad Kaczmarek 5, Sebastian Szala 25 – ? 13, ? 18, ? 70, ? 74, ? 90.
Chrobry: Kwiatkowski – Uliczka, Sołtys (Kierbedź), Niewieściuk, Waszkinel, Kaczmarek (Galiński), Kraska P., Ciechelski, Szala (Dziedzic), Zarębski, Lesiuk (Zawicki).

Juniorzy młodsi: Chrobry Głogów – Śląsk Wrocław 1:2 (0:0)
Bramki: Maciej Sanojca 74 – ? 64, ? 69
Chrobry: Hetman – Łysowski, Żelazowski (56′ Jakubiak), Mucha, Wośkowiak, Grzesiński, Przymus J., Chwałczyński, Ratajewski, Bujakiewicz (58′ Kycej), Sanojca.