Słowo Sportowe: Kałużny będzie w Chrobrym

Radosław Kałużny, były reprezentant Polski i uczestnik mistrzostw świata w Korei Południowej, podpisze kontrakt z trzecioligowym Chrobrym Głogów. Nastąpi to prawdopodobnie jutro, a najpóźniej we wtorek – czytamy w najnowszym wydaniu Słowa Sportowego.

Szczegóły kontraktu piłkarza z dolnośląskim zespołem utrzymywane są nadal w ścisłej tajemnicy. – Mogę jedynie powiedzieć, że Radosław Kałużny podpisze z nami kontrakt. Wszelkie szczegóły zostaną podane na specjalnej konferencji prasowej. Wynika to z umowy ze sponsorami – tłumaczy dyrektor klubu Andrzej Grudzień.

Spekulacje na temat powrotu do gry Kałużnego rozpoczęły się jeszcze w grudniu. Sam zainteresowany przyznał, że zamierza wrócić do futbolu, ale nie chciał zdradzać szczegółów. – Bardzo mi brakuje codziennych treningów, meczów. Wciąż się ruszam i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to od stycznia będę grał w niższej klasie rozgrywkowej. Trwają rozmowy z jednym klubem, ale nie chcę zdradzać, o jaki chodzi. Na pewno jednak wracam – mówił enigmatycznie.

Pod koniec zeszłego roku do mediów przedostała się informacja, że klub, który Kałużny miał na myśli, to Chrobry Głogów. Dziś już oficjalnie można potwierdzić, że w rundzie wiosennej 35-letni były reprezentant Polski będzie grał w zespole trenera Janusza Kubota. W przeszłości w pomarańczowo-czarnych barwach występował już jego brat Sebastian.

źródło: Słowo Sportowe
fot. gazeta.pl