Sobota ze Stilonem, niedziela z ChG!

Przed nami intensywny weekend! W sobotę i niedzielę czekają nas kibicowskie emocje i to jest najlepsza reklama zbliżającego się weekendu!

W sobotę czeka nas wyprawa na mecz Stilonowców w Polkowicach. Dzień później do Głogowa przyjeżdża GKS Tychy, a wraz z nim liczna grupa kibiców gości. Zapowiadają się konkretne dwa dni, dlatego zrób wszystko, by zaliczyć oba te mecze!

SOBOTA (12 SIERPNIA) – jedziemy do Polkowic na Stilon! Wyjazd z kategorii tych najbliższych, więcej w sezonie takich nie będzie, dlatego bez wymówek, bo żadna i tak nie przejdzie! Podobnie jak w poprzednim roku, do Polkowic każdy organizuje transport w swoim zakresie. Jedziemy furami z jednej zbiórki! W 2016 roku wsparliśmy zgodowiczów w ok. 150 osób. Zrób wszystko, by teraz również wyjazd wypadł godnie!

NIEDZIELA (13 SIERPNIA) – u siebie gramy z GKS-em Tychy (godz. 17). Goście mobilizują się do Głogowa, podobnie jak ich wałbrzyscy zgodowicze. Zapowiada się konkretne widowisko, więc Twoje miejsce jest w MŁYNIE! Dla tyszan będzie to pierwszy wyjazd w nowym sezonie. W ubiegłych rozgrywkach stawili się w ok. 300 osób ze zgodami, teraz też będzie ich dużo. Namawiaj znajomych, rezerwuj czas i wspieraj ChG!

escort mersin