Sparingi

Rozgrywane przed każdą rundą sparingi pomiędzy Chrobrym a Stilonem stały się już pewnego rodzaju tradycją. Zapoczątkowano ją w lipcu 2012, kiedy to odbył się pierwszy towarzyski mecz pomiędzy tymi drużynami. Miejscem jego rozegrania był stadion Stilonu, na którym nie zabrakło oczywiście kibiców Chrobrego. W Gorzowie Wielkopolskim pojawiło się wówczas 45 fanów pomarańczowo-czarnych, a po boiskowych zmaganiach przyszedł rzecz jasna czas na umacnianie naszej zgody!

Drugi sparing rozegrany został na początku lutego 2013 roku w Głogowie. Na trzeciej (sztucznej) płycie stadionu Chrobrego zjawiło się ok. 500 widzów, w tym spora delegacja Stilonowców. Podczas meczu grupa Ultras Chrobry zaprezentowała oprawę z okazji pierwszej rocznicy naszej zgody!

Ciekawe było także na początku 2014 roku. Towarzyski mecz zgodowy rozegrany został na drugiej płycie głogowskiego stadionu i przyciągnął kilkuset widzów. Ciężko dokładnie oszacować, ilu kibiców pojawiło się na tym meczu, ale jedno jest pewne – kto przyszedł, na pewno nie żałował! Podczas meczu zaprezentowana została oprawa uświetniająca drugą rocznicę przybicia zgody.

Mniejsze lub większe delegacje kibiców Chrobrego pojawiały się również na meczach w Gorzowie (lato 2013 oraz lato 2014).

escort mersin