Spraw, by Chrobras znalazł się w Twoim sklepie!

„Chrobras”, piwo powstałe z inicjatywy Stowarzyszenia Sympatyków Chrobrego Głogów pojawiło się na rynku kilka miesięcy temu. Na terenie Głogowa i pobliskich miejscowości znajduje się kilkadziesiąt punktów sprzedaży złocistego trunku Chrobrego. A czy w Twoim sklepie można kupić „Chrobrasa”? Jeśli nie, spraw by było inaczej!

Jeśli chcecie, by „Chrobras” pojawił się w Waszym osiedlowym sklepie czy pubie, zachęćcie właściciela, by zamówił pomarańczowo-czarne piwo. Dystrybucją „Chrobrasa” zajmuje się hurtownia piw i napojów „Mazur” (ul. Portowa 1, tel. 76 835-07-84). Wszystkich właścicieli sklepów oraz pubów zapraszamy do zakupu pomarańczowo-czarnego piwa!

Jeśli zależy Wam na tym, by „Chrobras” stał się jednym z najchętniej kupowanych piw w Głogowie, zacznijcie działać! Porozmawiajcie z właścicielami sklepów oraz pubów w Waszej okolicy i zachęćcie ich do zamówienia naszego piwka! Jeśli „Chrobras” pojawi się w Waszym sklepie bądź pubie, piszcie informację na adres mailowy glogow.dawid@gmail.com, a w krótkim odstępie czasu na stronie pojawi się odpowiednia informacja oraz kilka zdań na temat lokalu, w którym sprzedawane jest piwo spod znaku ChG! Liczymy na Wasze zaangażowanie. Wszystko dla dobra CHROBRASA!