Stowarzyszenie Kibiców Chrobrego protestuje!

Jak pewnie wielu już wie, Radio Elka postanowiło zdjąć ze swojej anteny relacje LIVE ze spotkań piłkarzy nożnych Chrobrego Głogów. Nie trzeba chyba przekonywać, że szczególnie te wyjazdowe cieszyły się popularnością wśród sympatyków naszego klubu, którzy z różnych przyczyn nie mogli być na nich obecni. Zachęcamy wszystkich do kulturalnego wyrażenia dezaprobaty w związku z zaistniałą sytuacją.

Pragniemy zaprotestować przeciwko zdjęciu z anteny sprawozdań sportowych dotyczących MZKS Chrobry Głogów. Rzesza sympatyków Chrobrego jest słuchaczami najpopularniejszej stacji radiowej w eterze. Często radio „ELKA” jest pierwszym źródłem informacji na temat rozgrywanego meczu. Wielu pracodawców jak i pracowników w Głogowie i okolicach jest zainteresowana tymi relacjami. Ci pierwsi nierzadko reklamują się w Waszej stacji, ci drudzy są namiętnymi słuchaczami.
Apelujemy o przywrócenie na antenie „Elki” sprawozdań z meczy Chrobrego.

Powyższą treść protestu Stowarzyszenia Kibiców Chrobrego Głogów prosimy przesyłać na adres mailowy dyrektora Radia Elki – p. Romana Lewickiego – który znajduje się TUTAJ.