Trybuny I ligi 2017/2018: 2. kolejka

W Tychach i Bielsku-Białej zanotowano najwyższe frekwencje w meczach 2. kolejki Nice 1 Ligi. GKS podejmował na swoim terenie Stal Mielec, która pojawiła się w trzycyfrowej liczbie. Mniej atrakcyjnego rywala miało Podbeskidzie, które rywalizowało z Bytovią Bytów. Poza Stalą Mielec, wyjazdową setkę przekroczyły ekipy Zagłębia Sosnowiec, GKS-u Katowice i Rakowa Częstochowa.

Ruch Chorzów – Chrobry Głogów
Frekwencja: bez publiczności

GKS Tychy – Stal Mielec
Frekwencja: 4657
Kibice gości: 115

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Bytovia Bytów
Frekwencja: 4580
Kibice gości: 0

Miedź Legnica – GKS Katowice
Frekwencja: 2400
Kibice gości: 278 (w tym 10 Banik Ostrawa)
Goście dotarli do Legnicy w 278 osób, wsparci swoimi czeskimi ziomalami. Dwie osoby (zakazowicze) nie wchodzą na stadion. Podczas meczu lekka wymiana zdań, gospodarze wieszają też transparent dotyczący nocnej akcji mazania grafów przez kibiców GieKSy. Na meczu obecne delegacje Śląska, Promienia oraz Dynama Drezno

Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec
Frekwencja: 2210
Kibice gości: 180 (w tym 1 Legia Warszawa, 1 Olimpia Elbląg)
Gospodarze z ok. 400-osobowym młynem, w skład którego wchodziły delegacje Motoru Lublin oraz Chełmianki. Był to pierwszy od dłuższego czasu mecz Górnika rozegrany w Łęcznej, a co za tym idzie – odbył się on we właściwej atmosferze. Goście stawili się w 180 osób z symbolicznym wsparciem Legii oraz Olimpii.

Pogoń Siedlce – Odra Opole
Frekwencja: 1883
Kibice gości: 0
Gospodarze ze skromnymi oprawami. Kibice Odry Opole organizowali wyjazd, ale odwołali autokar i w Siedlcach się nie pojawili.

Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn
Frekwencja: 1600
Kibice gości: 0 (zakaz)
Goście z zakazem wyjazdowym. Wybierają się więc w 70 osób na mecz Lechii Gdańsk z Górnikiem Zabrze.

Puszcza Niepołomice – Raków Częstochowa
Frekwencja: 920
Kibice gości: 104
Dla Rakowa była to kolejna wizyta w Niepołomicach. Tym razem kibice z Częstochowy stawili się tam w 104 osoby. Dwóch zakazowiczów zostaje pod stadionem. Zorganizowanej grupy miejscowych nie stwierdzono.

Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki
Frekwencja: ?
Kibice gości: 12

escort mersin