Tylko remis.

Chrobry Głogów nie popisał się remisując 2:2 z przed ostatnią drużyną ligowej tabeli, mianowicie z TORem Dobrzeń Wielki. Mecz stał na bardzo niskim poziomie, a wszystkie bramki wpadały prawie przypadkowo. Pierwszą bramkę i jedyną w pierwszej połowie strzelił dla gospodarzy kapitan zespołu Paweł Żmudziński. W drugiej połowie wynik na 1:1 zmienił Wierdak. Niedługo po tym zrobiło się ponownie milej, bo prowadzenie dla Chrobrego dał Tomasz Urbaniak. Głogów był bliski podwyższenia wyniku ale akcje nie były mądrze do końca wykonywane. Wszystko to zemściło się pod koniec spotkania kiedy to Rychlewicz wyrównał wynik i było 2:2. Gdy do końca meczu pozostało nie wiele czasu, podopieczni Romualda Kujawy dopiero zaczęli ostro atakować. Niestety bez skutecznie. Oba zespoły podzieliły się punktami.