TYPER KIBICÓW CHROBREGO GŁOGÓW WRACA DO GRY! ?⚫?

W poprzedniej rundzie zabawa powróciła po dłuższej przerwie, w nieco odświeżonej wersji, ale co najważniejsze – nadal cieszyła się sporym zainteresowaniem! Łącznie do gry stanęło ponad 50 graczy, a najlepsi zostali nagrodzeni ciekawymi upominkami!

ℹ Teraz walka również będzie się toczyć o interesujące nagrody. Z powodów niezależnych od nas zmieniliśmy jednak system rozgrywek (z tego też powodu nie rozpoczynaliśmy od pierwszej kolejki 1 ligi), a pomarańczowo-czarni typerzy włączą się do walki za pomocą Kicktipp. Mocno wierzymy, że nowa platforma również przypadnie Wam do gustu, a to wpłynie na zainteresowanie zabawą.

???Podobnie jak poprzednim razem, dla najlepszych typerów przewidziane są nagrody. Póki co nie będziemy niczego zdradzać, jednak zapewniamy, że poprzeczka po ostatniej edycji jest zawieszona wysoko, a w tej postaramy się, aby było jeszcze lepiej! Gwarantujemy więc, że warto z nami grać!

??W ostatniej edycji Typera Kibiców ChG typowaliście za pomocą mobilnej aplikacji. Teraz natomiast dajemy Wam możliwość wyboru – grać można albo przez telefon albo przez komputer! Platforma Kicktipp jest dostępna w obu wersjach i mamy nadzieję, że będzie to dla Was dodatkowe ułatwienie!

? APLIKACJA: https://www.kicktipp.pl/info/o-nas/app
?WWW: https://www.kicktipp.pl/typer-chg/

Aby dołączyć do gry wystarczy wejść na stronę naszego typera (link powyżej), założyć konto w Kicktipp podając adres e-mail oraz login, potwierdzić rejestrację mailem, a następnie wpisać swój login i dołączyć do rozgrywki! Najbliższa kolejka rozpoczyna się już w piątek!

escort mersin