Typujemy 23. kolejkę: pierwszy mecz już w czwartek

Przed nami 23. kolejka III-ligowych zmagań, której mecze można już obstawiać w lidze typera. I tu ważna informacja: spotkanie ją rozpoczynające odbędzie się już w czwartek. Wówczas rezerwy Zagłębia podejmą Ilankę Rzepin. Pozostałe mecze w sobotę.
Ciekawi jesteśmy zwłaszcza typów na starcie Chrobrego z Polonią. W Świdnicy głogowianie wygrali 3:1, więc ekipa Zbigniewa Smółki przyjedzie żadna rewanżu. Tu nie będzie grania na remis żadnej ze stron. Piłkarze Chrobrego są po kilku ostrych rozmowach i wiedzą, że tylko zwycięstwo uratuje im skóry. Z kolei świdniczanie głośno mówią o II-ligowych aspiracjach i choć zajmują 2. miejsce, absolutnie nie mogą pozwolić sobie na starty punktów, gdyż zagraża im odrabiający zaległości Wulkan/MKS.
Górnik poległ w Ząbkowicach, więc do kolejnego starcia podejdzie jeszcze bardziej zmobilizowany, aniżeli miał to w planach, ale gra z doskonale sobie radzącym Motobi. To kolejny sygnał dla Polonii Świdnica, bo w tym spotkaniu może zdarzyć się chyba wszystko. Zachęcamy do typowania!