Uchwała podjęta, choć zainteresowanie zebraniem znikome

Garstka osób uczestniczyła w sobotnim nadzwyczajnym walnym zebraniu członków MZKS-u Chrobry Głogów. Jedynie 12 osób wzięło udział w głosowaniu dotyczącym podjęcia uchwały o przeniesienie sekcji piłkarskiej klubu do spółki na bazie Głogowskich Obiektów Sportowych i cała grupa jednogłośnie opowiedziała się za takim rozwiązaniem. Był to niezbędny krok w kierunku powstanie Chrobrego Głogów SA, choć sama nazwa nie została jeszcze konkretnie określona.

Podczas zebrania klubowi działacze wyjaśniali istotę przekształcenia i późniejsze funkcjonowanie klubu. Poinformowali m.in., że nowa spółka ma powstać dopiero we wrześniu, jednak ma to nie przeszkodzić klubowi w przystąpieniu do rozgrywek drugiej ligi, jeśli zespół uzyska awans.

Pod znakiem zapytania stoi nazwa, pod jaką będzie funkcjonować utworzona na bazie Głogowskich Obiektów Sportowych spółka. Pewne jest tylko to, że w ramach rozgrywek piłkarskich zespoły będą rywalizować jako MZKS Chrobry Głogów.

Odbyła się wycena klubu, co było jednym z etapów przekształcenia. Sam znak towarowy, na który składa się wiele czynników, choćby otoczka, historia, działalność marketingowa i PR-owa, wyceniono na ponad 220 tysięcy złotych.

escort mersin