Uruchamiamy konto Ultras Chrobry!

Od pewnego czasu następuje już profesjonalizacja ruchu ultras w Głogowie. Stopniowo poprawiane są kolejne elementy dopingu czy opraw meczowych, pojawiają się nawet malunki sławiące nasz klub. W przyszłej rundzie przed naszą grupą stoi conajmniej kilka sporych zadań, przygotowania godnych widowisk podczas meczów ligowych czy prezentacji pierwszego zespołu. Aby móc je zrealizować, potrzebne będą na nie konkretne środki finansowe, dlatego też pieniądze z puszek meczowych z całej minionej rundy zostały przeznaczone na ten cel.
Nie były to jednak kwoty, które pozwalały na stworzenie wielu rozmaitych opraw podczas wszystkich spotkań. Z racji tego, że przez najbliższe miesiące okazji do dorzucenia się do meczowej puszki nie będzie, uruchamiany specjalne konto grupy Ultras Chrobry.
Zachęcamy wszystkich do uiszczania chociaż drobnych sum, bo każdy grosz na pewno nie zostanie zmarnowany. Szczególnie słowa te kierujemy do osób, które rzadko pojawiały się w ostatnim czasie i nie miały okazji wesprzeć naszej działalności.
O tym, że pieniądze nie pójdą na marne, będzie można się przekonać już podczas lutowej prezentacji. W samej rundzie wiosennej czeka nas arcyprestiżowy mecz z Górnikiem Wałbrzych na nowym stadionie i musimy stworzyć niepowtarzalne widowisko. Aby móc się do niego należycie przygotować prosimy o wpłaty już teraz.

Nr konta: BZ WBK 53 1090 2112 0000 0001 1308 2664
Nazwa: Ultras Chrobry
W tytule: Na oprawę.