W piątek wreszcie z GieKSiarzami

Już tylko dwa dni dzielą nas od niezwykle interesującego meczu pomarańczowo-czarnych z GKS-em Katowice. Na stadionie przy Wita Stwosza zobaczymy liczną grupę górnośląskich kibiców, którzy zamówili pełną pulę biletów. Piątkowy mecz będzie pierwszym, który większa grupa kibiców GieKSy obejrzy z sektora gości głogowskiego stadionu. Wcześniejsze spotkania odbywały się bez ich udziału.

Chrobry Głogów nie rywalizował z GieKSą zbyt często w ostatnich latach. Obie drużyny spotkały się w trzeciej lidze w sezonie 2006/2007. Katowiczanie zakończyli sezon na drugim miejscu, które dało im prawo gry w barażach. W nich okazali się lepsi od KSZO Ostrowiec Świętokrzyski bez konieczności rozgrywania dwumeczu i awansowali ligę wyżej. W Głogowie katowicki zespół grał w czerwcu 2007 roku. Głogowski stadion przechodził wówczas remont, co sprawiło, że spotkanie obejrzało tylko 7 kibiców GieKSy.

Ostatni raz katowiczanie zawitali do Głogowa w weekend majowy bieżącego roku. Niestety, mecz także odbył się bez udziału kibiców gości, którzy byli objęci zakazem wyjazdowym, który nałożono na nich po meczu z GKS-em Tychy. Teraz wszystko odbędzie się zgodnie z planem. W piątek do naszego miasta przyjedzie spora grupa gości, co zapowiada bardzo ciekawy wieczór przy Wita Stwosza.

PIĄTEK, GODZ. 20:30, SEKTOR Y! JAZDA!

escort mersin