W Świebodzinie jak u siebie

Ostatnią eskapadą do Nowej Soli rozpoczęliśmy serię wyjazdów na tereny Ziemi Lubuskiej. Przed nami Krosno Odrzańskie, Kostrzyn, ale najwcześniej, bo w sobotę 15 maja, Świebodzin, do którego mamy nadzieję ruszyć najliczniej spośród ostatnich wypraw na tamtejszą Pogoń. Tam jakoś nigdy nie potrafiliśmy dobić do okrągłej setki. Najbliżej ku temu było w sierpniu 2006 roku, gdy za Chrobrym pojechało do Świebodzina 92 fanów.
Mecz Pogoni Świebodzin z Chrobrym rozegrany zostanie w sobotę 15 maja i rozpocznie się o godz. 16:00. Zbieramy się o godz. 13:00 pod halą widowiskowo-sportową, skąd razem, autokarami ruszymy w kierunku Świebodzina. Całkowity koszt wyjazdu to 20 zł, a w tej sumie zawarto cenę za bilet wstępu na obiekt Pogoni. Powrót do Głogowa zaplanowano na okolice godz. 20:00.
Od drugiej ligi dzielą nas już tylko punkty. Aby jednak ta stała się faktem, wszystko, co w ich mocy muszą zrobić nie tylko piłkarze, ale także my, kibice. Na mapie trzeciej ligi są miejsca, w których Chrobry ma się czuć jak u siebie. Jednym z nich jest właśnie Świebodzin!