Weekend zgodowicza: obecni w Bielawie

65 kibiców Chrobrego wsparło w sobotę przed derbami w Legnicy gorzowski Stilon podczas wyjazdu do Bielawy. Na stadionie Bielawianki zameldowała się łącznie ponad 150-osobowa grupa. Na płocie wylądowały cztery flagi, w tym „Wyznawcy Pomarańczowej Religii”. Na boisku padł remis 2:2.

Stilon szybko objął prowadzenie, strzelając już w 6. minucie gry, jednak na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 1:1. W drugiej połowie gorzowianie ponownie wyszli na prowadzenie, jednak cztery minuty przed końcem Bielawianka zdołała wyrównać i tym samym uratować jeden punkt. Kolejny mecz piłkarze Stilonu rozegrają w sobotę w Kątach Wrocławskich.

Cała grupa (90 kibiców Stilonu oraz 65 ChG) po meczu udała się na derby do Legnicy, gdzie nasz Chrobry mierzył się z Miedzią.

Bielawianka Bielawa – Stilon Gorzów 2:2 (1:1)
Bramki: Kamil Kuska 24, Dawid Włodek 86 – Paweł Posmyk 6 (k), 76