Weekend zgodowicza: grad bramek Stilonu

Wysokim zwycięstwem 6:0 zakończyło się sobotnie spotkanie Stilonu Gorzów z Polonią Trzebnica. Gorzowianie objęli prowadzenie już kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu gry, co było zapowiedzią wielkiego strzelania, jakie obejrzeli kibice zgromadzeni przy Myśliborskiej.

Stilon dominował przez całe dziewięćdziesiąt minut i wynik końcowy jest tego najlepszym potwierdzeniem. Gospodarze prowadzili do przerwy 4:0, a dwa kolejne trafienia zanotowali w ostatnich dwudziestu minutach gry. Po dziesięciu rozegranych meczach, Stilonowcy zajmują 5. miejsce w tabeli III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Kolejnym rywalem będzie Dąb Przybyszów. Mecz w sobotę o godz. 15:00 w Sławie.

Stilon Gorzów – Polonia Trzebnica 6:0 (4:0)
Bramki: Patryk Nowaczewski 1, 37, Rafał Świtaj 23, Damian Szałas 31, Filip Wiśniewski 72, Tomasz Szwiec 82