Weekend zgodowicza: wygrana z rezerwami Zagłębia

Piłkarze Stilonu Gorzów pokonali w piątek rezerwy Zagłębia Lubin 4:2 i zajmują 6. miejsce w tabeli III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Spotkanie zostało rozegrane o godz. 14:00 i odbyło się bez udziału publiczności.

Stilonowcy wyszli na prowadzenie w 28. minucie po bramce Pawła Posmyka, jednak dwa kolejne trafienia zaliczyli zawodnicy Zagłębia II Lubin. Do przerwy padł remis 2:2, natomiast później strzelali już tylko gospodarze i ostatecznie komplet punktów został w Gorzowie.

Kolejnym ligowym rywalem Stilonu będzie UKP Zielona Góra. Mecz odbędzie się 8 listopada w Zielonej Górze, prawdopodobnie bez udziału kibiców Stilonu. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie z UKP mierzył się Chrobry, a mecz rozegrany w Lubuskiem także odbył się bez udziału przyjezdnych.

Kilka dni temu rozlosowano także pary w barażach o II ligę. W przypadku zwycięstwa III ligi dolnośląsko-lubuskiej, Stilon trafi na najlepszy zespół z grupy pomorsko-zachodniopomorskiej.

Stilon Gorzów – Zagłębie II Lubin 4:2 (2:2)
Bramki: Paweł Posmyk 28, 67, Kordian Ziajka 45, 83 – Karol Hodowany 31, Robert Dziedzina 41