Wyjazdowy maraton cz. 1: Poznań!

O ile w sierpniu nie było nam dane zaliczyć zbyt wielu wyjazdów z powodu zamkniętych sektorów gości w Zielonej Górze oraz Ostrowie Wielkopolskim, o tyle wrzesień pod względem przebytych kilometrów będzie wyglądał nieco lepiej! Wprawdzie w tym miesiącu nie ma przed nami bardzo dalekich eskapad, ale każda z nich zapowiada się interesująco! Na początek Poznań!

1. Warta Poznań (07.09)
Na początek wrześniowego on Tour czeka nas Poznań, gdzie nasz Chrobry zmierzy się z Wartą. Mecz zapowiada się ciekawie zarówno od strony sportowej, jak i tej bardziej nas interesującej, czyli kibicowskiej. Warta to jeden z głównych kandydatów do awansu i na chwilę obecną czwarta drużyna II ligi zachodniej. Biorąc pod uwagę pozycję lidera zajmowaną przez pomarańczowo-czarnych, zapowiada się hit II ligi zachodniej! Zapisy na ten wyjazd rozpoczęły się wczoraj i potrwają jeszcze przez dwa dni. Dziś (03.09) oraz jutro (04.09) wszystkich chętnych zapraszamy w godzinach 19-21 do sklepu „Stokrotka” przy ul. Armii Krajowej. Koszt wyjazdu to 30 złotych, a przy zapisach należy podać imię, nazwisko oraz numer PESEL.

2. Śląsk II Wrocław (15.09)
Tydzień po Warcie Poznań, jedziemy wspierać naszych braci do Wrocławia! Stilon w meczu III ligi dolnośląsko-lubuskiej zmierzy się z rezerwami Śląska Wrocław, a spotkanie rozegrane zostanie na starym stadionie przy ul. Oporowskiej. Koszt tej wyprawy już teraz oszacowano na 20 złotych, a więcej informacji pojawi się bliżej terminu na naszej stronie.

3. Górnik Wałbrzych (21.09)
Wrześniowy maraton wyjazdowy zakończymy w Wałbrzychu na derbach z Górnikiem! Górnicy w tym sezonie spisują się piłkarsko nadzwyczajnie dobrze, zatem dochodzi nam kolejny mecz na szczycie ligi, co zwiastuje jeszcze większe emocje! Mecze z Górnikiem to zawsze ciekawe wydarzenia, głównie z uwagi na to, co dzieje się na trybunach oraz relacje pomiędzy grupami kibiców obu zespołów. Ciekawie będzie również i w tym roku. Koszt wyjazdu to 30 złotych, więcej info w najbliższym czasie.

4. Wyjazd rzecz święta (07.09, 15.09, 21.09)
Prosta sprawa, odkładamy 80 złotych i zaliczamy dwa wyjazdy na Chrobrego + wspomagamy naszych braci na ciekawym terenie we Wrocławiu! W sierpniu sobie nie pojeździliśmy, więc pora to nadrobić w tym miesiącu! CHROBRY & STILON!