Z Dolcanem, który jeszcze nie przegrał

W sobotę o godz. 17:00 pomarańczowo-czarni staną do walki o kolejne ligowe punkty. Tym razem do Głogowa przyjedzie Dolcan Ząbki, drużyna która w bieżącym sezonie nie zaznała jeszcze smaku porażki i po jedenastu meczach zajmuje 7. miejsce w ligowej tabeli. Przed naszym zespołem trudne zadanie, ale nie zapominajmy, że w futbolu nie ma rzeczy niemożliwych. A już na pewno w tej lidze.

Pomarańczowo-czarni z Dolcanem nie mierzyli się do tej pory ani razu. Sobotni mecz będzie więc pierwszym w historii, dlatego też wypadałoby osiągnąć korzystny rezultat. Łatwo nie będzie. Dolcan w tym sezonie nie przegrał ani razu, notując trzy wygrane i aż osiem remisów. Co ciekawe, nasz sobotni rywal minimalnie lepiej radzi sobie na wyjazdach. Na obcych terenach Dolcan wygrał dwukrotnie pokonując beniaminków z Suwałk oraz Siedlec. Miejmy nadzieję, że Głogów nie będzie kolejnym nowym miastem w lidze, z którego przyjezdni wywiozą komplet punktów.

Do tej pory Chrobry wygrywał w lidze tylko z beniaminkami. Wszyscy w Głogowie liczą więc, że wreszcie uda się wygrywać także z pozostałymi. Sobotnie zadanie na pewno nie będzie należało do tych najłatwiejszych. Ostatnie domowe mecze ze Stomilem Olsztyn oraz Olimpią Grudziądz zakończyły się porażkami, ale Chrobry prezentował się na boisku całkiem nieźle. Najważniejszy jest jednak wynik końcowy, a w obu tych przypadkach nie był on zadowalający. W sobotę styl może być gorszy, najważniejsze będą bowiem trzy punkty…

Początek meczu w sobotę o godz. 17:00. W kasach pływalni „Chrobry” cały czas trwa przedsprzedaż biletów na ten mecz. Przypominamy, że o godz. 14:00 jedziemy do Sławy na mecz Stilonu. Zaraz po nim wracamy do Głogowa na spotkanie Chrobrego. Osoby, które nie jadą na Stilon, obowiązkowo przychodzą do sektora Y od początku meczu!

escort mersin