Z pełną parą na Arkon / wewnętrzne derby w OLJM

Przedostatni w tabeli Arkon Przemków będzie drugim rywalem juniorów starszych Chrobrego Głogów w rundzie wiosennej. Co prawda młodzi gracze z Przemkowa w swoim dorobku mają tylko jedno zwycięstwo, i to z aktualnym outsiderem rozgrywek, tydzień temu przegrali u siebie z Chojnowianką 1:4, a 2 tygodnie wstecz z Kuźnią Jawor aż 1:14 (!), to jednak mobilizacji nie może zabraknąć. Jej brak i zbyt lekceważące podejście do rywali potrafi być zgubne. Miejmy nadzieję, że głogowianie o tym nie zapomną, bo warto podbudować się efektownym zwycięstwem mając na uwadze trudny wyjazd do Prochowic w kolejny weekend. Mecz 16. kolejki klasy okręgowej juniorów starszych pomiędzy Chrobrym a Arkonem w sobotę o godz. 11:00 na III płycie GOS.

Dwie godziny później, a więc o godz. 13:00, na boisku pojawią się obie ekipy juniorów młodszych. Przewodząca stawce pierwsza drużyna stanie na przeciw nieco młodszych kolegów z klubu i choćby z tego powodu, że to takie wewnętrzne derby, sam pojedynek zapowiada się ciekawie.

W najbliższy weekend do walki o ligowe punkty włączają się zespoły z Lig Dolnośląskich Trampkarzy i Młodzików, ale w pierwszej wiosennej kolejce obie drużyny MZKS-u pauzują. Jednak młodzi gracze Chrobrego nie muszą przesadnie długo wyczekiwać swojego startu, bo ten już w środę 8 kwietnia. Zaczną od mocnego uderzenia, mierząc się u siebie z Miedzią Legnica.