Zaciąg z Lubina, czyli powtórka z rozrywki…

Na zajęciach trener Romuald Kujawa ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy odsłuchaj. Obchodzący dziś swoje 44. urodziny coach pomarańczowo-czarnych po raz kolejny sięgnął pamięcią do czasów trenerki w Zagłębiu, w efekcie czego

z drużyną do rundy wiosennej przygotowuje się były gracz „miedziowych”. Osobą tą, która praktycznie dogadana już jest co do gry w Chrobrym jest były obrońca nie tylko Zagłębia, ale i Pogoni Staszów, grający ostatnio w Finlandii Piotr Błauciak. Zawodnika tego jeszcze z czasów gry w Lubinie pamięta nasz szkoleniowiec odsłuchaj. Jeśli tylko potwierdzi swoją przydatność do zespołu, to zastąpi na obronie Marcina Pacana. Przeszłość pokazuje, że trudno jest być optymistą, ale nie oceniajmy pochopnie. Z Piotrem Błauciakiem rozmawial Leszek Wspaniały odsłuchaj. Z ekipą wciąż trenuje wychowanek Chrobrego, grający ostatnio w Arce Nowa Sól, lewy pomocnik Łukasz Plewko oraz dwaj zawodnicy z rezerw: Damian Kwaśnik i Michał Papuszka. Piłkarze trenują 2 razy dziennie – w hali, terenie i na siłowni.
My trenerowi Kujawie życzymy tego, aby dzięki swojej pracy na wiosnę nie musiał oglądać już takich transparentów jakie zawisły podczas wrześniowego meczu z Lechią Zielona Góra.

za pośrednictwem: Radio Elka / www.glogow.info.pl

escort mersin