Zaczynamy!

Po kilkutygodniowej przerwie ruszamy na nowo. Co przyniesie nowy sezon, zależy od nas samych, więc wspólnie postarajmy się o jak najlepsze momenty. Ciekawie zapowiada się pierwszy tydzień rozgrywek, bo w odstępstwie tylko siedmiu dni przyjdzie nam udać się w te same rejony.
Na inaugurację, w sobotę 14 sierpnia, Chrobry zagra w Świdnicy z Polonią. Początek spotkania o godz. 17:00, a my zbieramy się o godz. 14:00 pod halą widowiskowo-sportową. Całkowity koszt wyjazdu, wraz z biletem na mecz, to 20 zł. Powrót ok. 21:00. Do Świdnicy jedziemy bez względu na okoliczności! Nie zamierzamy tracić włożonej w transport zaliczki tylko dlatego, że ktoś zapomina w tym wszystkim o kibicach, chcąc organizować mecze bez ich udziału. Zrobimy więc na przekór. Ze zdwojoną siłą.
Tydzień później, w sobotę 21 sierpnia, po trwającej kilka lat przerwie ponownie zmierzymy się z Lechią Dzierżoniów. Start rywalizacji Lechia – Chrobry o 17:00, więc zbieramy się na parkingu przy hali widowiskowo-sportowej o 14:00. Koszt eskapady wynosi 20 zł. Powrót do Głogowa ok. 21:00.