Zaczynamy w Oławie

Na stronie Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej pojawił się terminarz rundy jesiennej sezonu 2009/2010 III ligi grupy dolnośląsko-lubuskiej. Na inaugurację Chrobremu przyjdzie się zmierzyć 8 sierpnia w Oławie z Moto-Jelczem. Mecz, który najbardziej elektryzował głogowskich kibiców, a więc pojedynek Górnika Wałbrzych z Chrobrym odbędzie się 12 września w Wałbrzychu. Szczegółowy rozkład jazdy III ligi dalej, a ten dotyczący tylko nas tutaj.

Terminarz rundy jesiennej:

Kolejka 1 – 08.08.2009r. (sobota)

Moto-Jelcz Oława – Chrobry Głogów
Celuloza Kostrzyn – Polonia Świdnica
Vitrosilicon Iłowa – Ilanka Rzepin
Pogoń Oleśnica – Tęcza Krosno Odrzańskie
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Łucznik Strzelce Krajeńskie
Polonia Trzebnica – Pogoń Świebodzin
Orzeł Ząbkowice Śl. – Promień Żary
Górnik Wałbrzych – Dozamet Nowa Sól

Kolejka 2 – 15.08.2009r. (sobota)

Chrobry Głogów – Vitrosilicon Iłowa
Polonia Świdnica – Dozamet Nowa Sól
Promień Żary – Górnik Wałbrzych
Pogoń Świebodzin – Orzeł Ząbkowice Śl.
Łucznik Strzelce Krajeńskie – Polonia Trzebnica
Tęcza Krosno Odrzańskie – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Ilanka Rzepin – Pogoń Oleśnica
Celuloza Kostrzyn – Moto-Jelcz Oława

Kolejka 3 – 19.08.2009r. (środa)

Pogoń Oleśnica – Chrobry Głogów
Moto-Jelcz Oława – Polonia Świdnica
Vitrosilicon Iłowa – Celuloza Kostrzyn
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Ilanka Rzepin
Polonia Trzebnica – Tęcza Krosno Odrzańskie
Orzeł Ząbkowice Śl. – Łucznik Strzelce Krajeńskie
Górnik Wałbrzych – Pogoń Oleśnica
Dozamet Nowa Sól – Promień Żary

Kolejka 4 – 22 sierpnia 2009r. (sobota)

Chrobry Głogów – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia Świdnica – Promień Żary
Pogoń Świebodzin – Dozamet Nowa Sól
Łucznik Strzelce Krajeńskie – Górnik Wałbrzych
Tęcza Krosno Odrzańskie – Orzeł Ząbkowice Śl.
Ilanka Rzepin – Polonia Trzebnica
Celuloza Kostrzyn – Pogoń Oleśnica
Moto-Jelcz Oława – Vitrosilicon Iłowa

Kolejka 5 – 29.08.2009r. (sobota)

Polonia Trzebnica – Chrobry Głogów
Vitrosilicon Iłowa – Polonia Świdnica
Pogoń Oleśnica – Moto-Jelcz Oława
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Celuloza Kostrzyn
Orzeł Ząbkowice Śl. – Ilanka Rzepin
Górnik Wałbrzych – Tęcza Krosno Odrzańskie
Dozamet Nowa Sól – Łucznik Strzelce Krajeńskie
Promień Żary – Pogoń Świebodzin

Kolejka 6 – 5.09.2009r. (sobota)

Chrobry Głogów – Orzeł Ząbkowice Śl.
Polonia Świdnica – Pogoń Świdnica
Łucznik Strzelce Krajeńskie – Promień Żary
Tęcza Krosno Odrzańskie – Dozamet Nowa Sól
Ilanka Rzepin – Górnik Wałbrzych
Celuloza Kostrzyn – Polonia Trzebnica
Moto-Jelcz Oława – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Vitrosilicon Iłowa – Pogoń Oleśnica

Kolejka 7 – 12.09.2009r. (sobota)

Górnik Wałbrzych – Chrobry Głogów
Pogoń Oleśnica – Polonia Świdnica
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Vitrosilicon Iłowa
Polonia Trzebnica – Moto-Jelcz Oława
Orzeł Ząbkowice Śl. – Celuloza Kostrzyn
Dozamet Nowa Sól – Ilanka Rzepin
Promień Żary – Tęcza Krosno Odrzańskie
Pogoń Świebodzin – Łucznik Strzelce Krajeńskie

Kolejka 8 – 19.09.2009r. (sobota)

Chrobry Głogów – Dozamet Nowa Sól
Polonia Świdnica – Łucznik Strzelce Krajeńskie
Tęcza Krosno Odrzańskie – Pogoń Świebodzin
Ilanka Rzepin – Promień Żary
Celuloza Kostrzyn – Górnik Wałbrzych
Moto-Jelcz Oława – Orzeł Ząbkowice Śl.
Vitrosilicon Iłowa – Polonia Trzebnica
Pogoń Oleśnica – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Kolejka 9 – 26.09.2009r. (sobota)

Promień Żary – Chrobry Głogów
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Polonia Świdnica
Polonia Trzebnica – Pogoń Oleśnica
Orzeł Ząbkowice Śl. – Vitrosilicon Iłowa
Górnik Wałbrzych – Moto-Jelcz Oława
Dozamet Nowa Sól – Celuloza Kostrzyn
Pogoń Świebodzin – Ilanka Rzepin
Łucznik Strzelce Krajeńskie – Tęcza Krosno Odrzańskie

Kolejka 10 – 03.10.2009r. (sobota)

Chrobry Głogów – Pogoń Świebodzin
Polonia Świdnica – Tęcza Krosno Odrzańskie
Ilanka Rzepin – Łucznik Strzelce Krajeńskie
Celuloza Kostrzyn – Promień Żary
Moto-Jelcz Oława – Dozamet Nowa Sól
Vitrosilicon Iłowa – Górnik Wałbrzych
Pogoń Oleśnica – Orzeł Ząbkowice Śl.
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Polonia Trzebnica

Kolejka 11 – 10.10.2009r. (sobota)

Łucznik Strzelce Krajeńskie – Chrobry Głogów
Polonia Trzebnica – Polonia Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śl. – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Górnik Wałbrzych – Pogoń Oleśnica
Dozamet Nowa Sól – Vitrosilicon Iłowa
Promień Żary – Moto-Jelcz Oława
Pogoń Świebodzin – Celuloza Kostrzyn
Tęcza Krosno Odrzańskie – Ilanka Rzepin

Kolejka 12 – 17.10.2009r. (sobota)

Chrobry Głogów – Tęcza Krosno Odrzańskie
Polonia Świdnica – Ilanka Rzepin
Celuloza Kostrzyn – Łucznik Strzelce Krajeńskie
Moto-Jelcz Oława – Pogoń Świebodzin
Vitrosilicon Iłowa – Promień Żary
Pogoń Oleśnica – Dozamet Nowa Sól
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Górnik Wałbrzych
Polonia Trzebnica – Orzeł Ząbkowice Śl.

Kolejka 13 – 24.10.2009r. (sobota)

Ilanka Rzepin – Chrobry Głogów
Orzeł Ząbkowice Śl. – Polonia Świdnica
Górnik Wałbrzych – Polonia Trzebnica
Dozamet Nowa Sól – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Promień Żary – Pogoń Oleśnica
Pogoń Świebodzin – Vitrosilicon Iłowa
Łucznik Strzelce Krajeńskie – Moto-Jelcz Oława
Tęcza Krosno Odrzańskie – Celuloza Kostrzyn

Kolejka 14 – 31.10.2009r.

Polonia Świdnica – Chrobry Głogów
Celuloza Kostrzyn – Ilanka Rzepin
Moto-Jelcz Oława – Tęcza Krosno Odrzańskie
Vitrosilicon Iłowa – Łucznik Strzelce Krajeńskie
Pogoń Oleśnica – Pogoń Świebodzin
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Promień Żary
Polonia Trzebnica – Dozamet Nowa Sól
Orzeł Ząbkowice Śl. – Górnik Wałbrzych

Kolejka 15 – 07.11.2009r. (sobota)

Chrobry Głogów – Celuloza Kostrzyn
Górnik Wałbrzych – Polonia Świdnica
Dozamet Nowa Sól – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Promień Żary – Polonia Trzebnica
Pogoń Świebodzin – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Łucznik Strzelce Krajeńskie – Pogoń Oleśnica
Tęcza Krosno Odrzańskie – Vitrosilicon Iłowa
Ilanka Rzepin – Moto-Jelcz Olawa