Zagłębie II Lubin – Chrobry Głogów 2-2

W ostatnim przed inauguracją sezonu ligowego sparingu Chrobry Głogów zremisował z rezerwami Zagłębia w Lubinie 2:2. Obie bramki dla pomarańczowo – czarnych zdobył Bartek Sybis.W ostatnim przed inauguracją sezonu ligowego sparingu Chrobry Głogów zremisował z rezerwami Zagłębia w Lubinie 2:2. Obie bramki dla „pomarańczowo – czarnych” zdobył Bartek Sybis. Niewiadomych dotyczących składu zespołu i zestawienia jedenastki jest coraz mniej. Spotkanie było bardzo pożyteczne. – Po raz ostatni przed rozpoczęciem sezonu trener Romuald Kujawa mógł sprawdzić różne rozwiązania taktyczne i personalne – podkreśla kierownik zespołu Stanisław Kołtowski. W meczu o punkty nie będzie już czasu na eksperymenty. Cieszy z pewnością fakt, że formą strzelecka błysnął napastnik „pomarańczowo – czarnych”. Ze skutecznością graczy przedniej formacji Chrobrego nie było ostatnio najlepiej. Oby dwie bramki Bartłomieja Sybisa były dobrym prognostykiem przed zbliżającym się sezonem.
Trener Kujawa sprawdził wczoraj wszystkich piłkarzy, których miał do dyspozycji. Jutro, albo we wtorek część z nich złoży podpisy pod kontraktami z zespołem. – Niewiadomych dotyczących zestawienia personalnego drużyny jest coraz mniej. Największą jest obsada bramki, ale i ta kwestia będzie rozstrzygnięta w najbliższych dniach – dodaje Kołtowski.
Inauguracja sezonu w III lidze już 5 sierpnia. Chrobry Głogów o godzinie 17.00 zmierzy się z Gawinem w Królewskiej Woli.

źródło: Radio Elka Głogów

escort mersin