Zgoda z Górnikiem Wałbrzych!

Ponad rok temu przybita została zgoda z fanami Stilonu Gorzów. Dziś możemy oficjalnie poinformować kibicowską Polskę, że do grona naszych braci dołączył Górnik Wałbrzych! Kontakty z wałbrzyskimi kibicami utrzymywane były od bardzo dawna i były tak silne, że obie strony zdecydowały o podjęciu takiej decyzji!

Kontakty Chrobrego z Górnikiem zapoczątkowane zostały przez starszych kibiców podczas wyjazdów na mecze reprezentacji Polski. Z czasem dobre kontakty z meczów reprezentacji przerodziły się w wizyty starszyzny na wyjazdach naszych klubów. I tak oto „stara gwardia” Górnika obecna była z nami w Legnicy, natomiast kilku starszych kibiców Chrobrego było obecnych na sektorach Górnika m.in. podczas meczu z Moto-Jelczem Oława. Dla wielu może to być zaskoczeniem, jednak kibicowska Polska pamięta kilka takich przypadków, gdzie dwie niezbyt darzące się sympatią ekipy połączyły swoje siły. Tak było chociażby w przypadku Górnika Zabrze i GKS-u Katowice. W przypadku zgody na linii Chrobry – Górnik duży wpływ na taką decyzję mieli wspólni wrogowie w województwie. Do tej pory na Dolnym Śląsku istniała koalicja Śląska Wrocław z Miedzią Legnica, od teraz nową siłą w województwie będzie zgoda ChG – KSG!

Doskonałą informacją jest również fakt, że w czerwcu gramy ligowy mecz z wałbrzyskim zespołem! Będzie to więc doskonała okazja do wspólnej integracji, zwłaszcza, że nasi zgodowicze zasiądą na naszej trybunie, a zgodę na to wyraził już nasz klub!

CHROBRY & GÓRNIK!

escort mersin