Zmiany i nowości na chrobry.glogow.pl!

Jak już wszyscy odwiedzający nas zapewne zauważyli, od jakiegoś czasu strona chrobry.glogow.pl zmieniła swój wygląd. Odświeżenie designu jest pierwszą tego typu zmianą w historii strony, jednak z biegiem czasu musiało to nastąpić. Nowy wystrój strony należy oceniać w kategorii kroku naprzód i choć poprzedni wygląd miał swój niepowtarzalny klimat, zmiany w pewien sposób zapoczątkowały nowy rozdział w życiu oficjalnej strony kibiców Chrobrego Głogów.

Chrobry.glogow.pl istnieje od listopada 2004 roku. Niedługo będziemy więc obchodzić 10 lat istnienia jedynej internetowej strefy kibiców ChG. Przez te wszystkie lata bywało różnie. Były momenty lepsze, bywały też te gorsze. Podobnie jak w życiu. Przez te dziesięć lat działania zawsze staraliśmy się informować Was na bieżąco o wszystkim tym, co dzieje się w naszym ukochanym klubie. W 2012 roku, wraz z uruchomieniem oficjalnego serwisu Chrobrego Głogów, nastąpiło zakończenie pewnego etapu z życia strony. Od tej pory chrobry.glogow.pl stał się stroną zajmującą się głównie tematami kibicowskimi. Tak jest zresztą do dziś, ponieważ 90% wszystkich informacji dotyczy strefy kibicowskiej.

Poza zmianą wyglądu, doszło także do reorganizacji działów. Niektóre (te typowo sportowe) zniknęły, niektóre zostały zmodyfikowane, a jeszcze inne niedawno miały swój debiut na naszej stronie. Nowością jest na pewno stworzenie działów poświęconych Stilonowi Gorzów. Po każdym weekendzie publikujemy także news z serii „Weekend zgodowicza”, w którym przedstawiamy krótkie raporty ze spotkań gorzowskiego zespołu.

Wszystko to robimy z myślą o Was, kibicach. Strona chrobry.glogow.pl to strona prowadzona przez kibiców i dla kibiców, dlatego każdy ma możliwość współtworzenia jej. Jeśli widzicie więc, że na stronie brakuje jakichś informacji lub posiadacie materiały, które mogą pomóc w jej rozwoju – piszcie na adres mailowy glogow.dawid@gmail.com. Wszystkie nadesłane przez Was materiały na pewno zostaną opublikowane na łamach naszej strony. Apelujemy głównie o przesyłanie zdjęć z serii „ChG jest wszędzie”. Zgłaszajcie również wszelkie błędy, które napotkacie podczas odwiedzania serwisu. Liczymy, że znajdziecie ich jak najmniej, jednak z każdym z nich się rozprawimy!

Na podsumowanie dziesięciolecia strony przyjdzie jeszcze czas. Przyjdzie także czas na atrakcje związane z dziesiątymi urodzinami chrobry.glogow.pl. Teraz możemy jedynie podziękować za to, że jesteście z nami i wierzyć, że najlepsze dopiero przed naszą stroną!

escort mersin