Zrewanżować się za ostatnią wizytę (LIVE)

Pomarańczowo-czarni staną dziś do walki o kolejne ligowe punkty. W środku tygodnia przyjdzie im walczyć na odległym terenie w Nowym Sączu. W poprzednim sezonie nasz zespół przegrał tam 1:2, a dwie stracone w ostatnich minutach bramki sprawiły, że porażka bolała jeszcze bardziej. W Głogowie wszyscy liczą, że piłkarze Chrobrego zrewanżują się za tamten mecz, choć trzeba przyznać, że łatwo nie będzie.

Po czterech kolejkach Sandecja zajmuje czwartą lokatę, mając na swoim koncie siedem punktów (tyle samo co Chrobry). Na własnym terenie piłkarze z Nowego Sącza grali trzykrotnie i dwa razy zgarniali komplet punktów. Sztuka ta nie powiodła się tylko na inaugurację, kiedy trzy oczka wywiozła Bytovia Bytów. Później na teren naszego dzisiejszego rywala przyjechała Chojniczanka Chojnice oraz Dolcan Ząbki. Oba te spotkania kończyły się wygranymi Sandecji (3:1 i 3:2). Po raz ostatni Chrobry grał z Sandecją w maju przy Wita Stwosza. Mecz ten zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 2:0.

Jutrzejszy mecz nie będzie łatwy, ale pomarańczowo-czarnych stać na osiągnięcie dobrego rezultatu. Początek spotkania o godz. 18:00. Poniżej link do relacji tekstowej.

Relacja tekstowa z meczu Sandecja Nowy Sącz – CHROBRY GŁOGÓW

Ponadto relację znajdziecie na oficjalnej stronie facebookowej Chrobrego Głogów.

escort mersin