0:2 z Podbeskidziem

Pomarańczowo-czarni nadal bez bramki i zwycięstwa w lidze. Dziś głogowianie przegrali na własnym boisku z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:2. Wynik meczu goście otworzyli już w 12. minucie. Bramka ustalająca rezultat padła trzynaście minut później. Kolejnym rywalem Chrobrego będzie Wisła Puławy (środa).

CHROBRY GŁOGÓW – PODBESKIEDZIE BIELSKO-BIAŁA 0:2 (0:2)
0-1 Demjan 12
0-2 Chmiel 25

CHROBRY: Szymański – Ilków-Gołąb, Michalski, Kwiecień, Szubertowski, Machaj M., Gąsior, Sędziak, Kościelniak (79. Machaj B.), Szczepaniak (19. Kowalczyk), Wojciechowski (70. Bonecki).

PODBESKIDZIE: Leszczyński – Deja, Menzel, Magiera, Sokołowski, Mikołajewski, Chmiel, Feruga (76. Kołodziej), Podgórski (69. Jakubik), Sierpina (89. Tarnowski), Demjan.

ŻÓŁTE KARTKI: Kwiecień, Bonecki (Chrobry) – Deja (Podbeskidzie).