2 mecze, bramki 6:0 – czas do Chojnic!

Piłkarze Chrobrego Głogów imponują w ostatnim czasie wysoką formą. Pomarańczowo-czarni wygrali na wyjeździe z Bytovią Bytów i u siebie ze Stomilem Olsztyn 3:0, a już w sobotę celem ich wyprawy będą Chojnice. Sobotni rywal głogowian rozegrał na wiosnę cztery mecze przed własną publicznością, notując remis oraz trzy porażki.

Po raz ostatni w Chojnicach pomarańczowo-czarni wizytowali w marcu 2015 roku. Głogowianie wywieźli wówczas cenny punkt, który dała bramka Tomasza Zająca w 94. minucie gry. Wcześniej zawodnicy Ireneusza Mamrota rywalizowali na stadionie Chojniczanki w maju 2013 roku, przegrywając 0:2. Jedyna jak dotąd zwycięska wizyta miała miejsce w listopadzie 2011 roku. Grający wówczas w roli beniaminka II ligi zachodniej Chrobry wygrał po indywidualnej akcji i pięknym trafieniu Krzysztofa Ziemniaka.

Po 26 kolejkach bieżącego sezonu sobotni rywal Chrobrego zajmuje 12. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 31 punktów. Podopieczni Ireneusza Mamrota plasują się na 5. lokacie i tracą trzy oczka do zajmującego ostatnie miejsce na podium Zawiszy Bydgoszcz.

Początek sobotniego meczu o godz. 19:00.

Komentarze

  • #1 Aro, 21.04.2016, godz.22:25 Edytuj

    Po wygraną ! Łatwo nie będzie, ale Chojniczanka gra ostatnio słabo dlatego liczę na 3 punkty :)

Dodaj komentarz

escort mersin