30.07: Relacja z Olsztyna

W tym roku ligowa inauguracja wypadła nam w Olsztynie. Do odległego miasta wybraliśmy się autokarem oraz autami, zaliczając przed meczem dłuższy przystanek nad jeziorem. Niestety, piłkarze musieli na boisku uznać wyższość rywala i przegrali 0:3. Na pierwsze ligowe punkty trzeba będzie poczekać co najmniej do niedzieli, kiedy przy Wita Stwosza pomarańczowo-czarni zagrają z GieKSą.

W Olsztynie zameldowała się 66-osobowa grupa, w tym 25 kibiców Stilonu Gorzów, którym dziękujemy za wsparcie. Przed meczem zaliczamy wizytę nad jeziorem, gdzie regenerujemy siły po męczącej podróży. Grill, piwko, śpiewy – klimat! Cały czas w pobliżu znajdowali się stróżowie prawa, jednak nie robili żadnych problemów i zbytnio nie starali się, by zepsuć naszą sobotnią wizytę na Mazurach.

Po kilku godzinach nad wodą ruszamy na stadion. W sektorze meldujemy się prawie w komplecie, kilka osób zostało pod stadionem. Płot ozdabiamy flagą „Carlsberg”, a także płótnem naszych gorzowskich braci i ruszamy z wokalem. Podobnie jak tydzień wcześniej w Częstochowie nie było specjalnego ciśnienia na doping, stąd też później ograniczamy się do pojedynczych okrzyków. W międzyczasie do sektora wpada jedna z piłek, co niektórych bardziej zainteresowało niż boiskowe wydarzenia 😉 Piłkarze przegrywają 0:3. Po meczu dodajemy im otuchy. To dopiero początek sezonu i trzeba mieć nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będzie zdecydowanie lepiej! W Głogowie meldujemy się w godzinach porannych.

Szacunek dla wszystkich obecnych i raz jeszcze podziękowania za wsparcie dla Stilonowców! MZKS & ZKS!

[light-gallery id=”66″]

Komentarze

 • #1 B(S)B, 02.08.2016, godz.15:12 Edytuj

  Klimatyczny wyjazd. ;) ps nad jeziorem w Starych Jabłonkach.
 • #2 petit, 01.08.2016, godz.16:28 Edytuj

  Morskie Oko:)
 • #3 s.p.w, 01.08.2016, godz.14:25 Edytuj

  nad jakim jeziorkiem byliście?
 • #4 ANFIELD, 01.08.2016, godz.13:24 Edytuj

  Szacun dla Stilonu! MZKS&ZKS!
 • #5 FC Lubniewice, 01.08.2016, godz.12:25 Edytuj

  MZKS I ZKS NASZA ZGODA NAJLEPSZA JEST !!! POZDRO !!

Dodaj komentarz

escort mersin