5.11: Sosnowiec

W pierwszą sobotę listopada pomarańczowo-czarni rywalizowali na Stadionie Ludowym, gdzie nie mogło zabraknąć kibiców ChG. Sobotnia wizyta w Sosnowcu była naszą piątą w tym mieście. Tym razem obiekt miejscowego Zagłębia odwiedziło 53 fanatyków Chrobrego. Na wyposażeniu mamy tego dnia dwie flagi („Emigracja” oraz mała „MZKS”) i prowadzimy sporadyczny doping. Podczas meczu nie zabrakło obustronnej wymiany uprzejmości. Na boisku piłkarze sprawili miłą niespodziankę i rozegrali dobre spotkanie, a dwie bramki strzelone w ostatnich piętnastu minutach dały nam zwycięstwo 2:0! Po końcowym gwizdku zbijamy piątki i wspólnie świętujemy wygraną. Ci, którzy odwiedzili w sobotę Sosnowiec z pewnością dobrze spędzili ten dzień. Pozostali mogą żałować!

Już teraz informujemy, że 26 listopada gramy na wyjeździe z GKS-em Katowice. Zapowiada się naprawdę interesująco, dlatego zrób wszystko, by spędzić ten dzień z Chrobrym! To ostatni wyjazd przed zimową przerwą, więc bez wymówek – wszyscy na mecz z GieKSą! Wkrótce więcej informacji.