Budżet Obywatelski: Popiersia Bohaterów

Trwa głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego, a jedną ze zgłoszonych pozycji są popiersia Bohaterów, którzy walczyli o niepodległość Polski! Aby oddać głos i poprzeć kolejną patriotyczną inicjatywę w naszym mieście, wystarczy kilka kliknięć. Poniżej więcej informacji.

Przed nami kolejna batalia o upamiętnienie Bohaterów. W poprzednich latach udawało się wspaniale. Dwa lata z rzędu wygrywaliśmy Budżet Obywatelski. Dzięki Waszym głosom, piękny Pomnik Podziemia Niepodległościowego już stoi, a za kilka tygodni wokół Pomnika staną pierwsze, dumne popiersia (NIL, PILECKI, ŁUPASZKA, INKA).

W tym roku pozostajemy w tym samym miejscu i w tym samym klimacie. Chcemy powiększyć naszą Aleję Pamięci. O KOGO chcemy powalczyć w tym roku. O budowę czterech popiersi osadzonych na postumentach z tablicami informacyjnymi wraz z podświetleniem. Popiersia przedstawiają znane postaci z polskiej historii, które walczyły o niepodległość Polski. Tym razem będą to: Łukasz Ciepliński ps.” PŁUG”, Hieronim Dekutowski ps. „ZAPORA”, Jan Rodowicz ps. „ANODA”, Mieczysław Dziemieszkiewicz ps. „RÓJ”, Stanisław Sojczyński ps. „WARSZYC” oraz Józef Franczak ps. „LALEK” – informuje Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów.

Jak zagłosować? Wystarczy kliknąć na link podany poniżej. Podać swoje imię, nazwisko, pesel i ZAGŁOSOWAĆ. Przypominamy, że w głosowaniu mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Głogowa posiadający swój numer PESEL. Także nieletni (opiekunowie mogą zagłosować za swoje dzieci)!

Kliknij i zagłosuj!

Komentarze

  • #1 stefek, 17.10.2016, godz.20:52 Edytuj

    fajna inicjatywa jak zawsze na plus...Ja dodałbym do tego przemalowanie tego z*ebanego mostu na pomarańczowo-czarno
  • #2 kibic, 12.10.2016, godz.20:40 Edytuj

    Zagłosowane ! Powodzenia :)
  • #3 Max, 12.10.2016, godz.14:19 Edytuj

    Czy jest to projekt ogolnomiejski ? Bo można głosować na dwa , lokalny i ogolnomiejski. Lokalny już głosowałem

Dodaj komentarz

escort mersin