Bytovia gromi w barażu o Nice I Ligę

Piłkarze Bytovii Bytów są o krok od utrzymania na pierwszoligowych boiskach, po tym jak wygrali wczorajszy mecz barażowy z Radomiakiem Radom 4:0. Gospodarze już do przerwy prowadzili różnicą trzech trafień, co znacznie przybliżyło ich do sukcesu. Po zmianie stron drużyna z Bytowa ustaliła wynik rywalizacji.

Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane 18 czerwca o godz. 16:00 w Radomiu.

11 czerwca 2017, 17:00 – Bytów (stadion MOSiR)
Bytovia Bytów 4-0 Radomiak Radom
Fran González 11, Mateusz Klichowicz 33, Janusz Surdykowski 44, 68

Bytovia: 33. Michał Szromnik (64, 1. Mateusz Oszmaniec) – 8. Sebastian Kamiński, 5. Krzysztof Bąk, 55. Fran González (75, 19. Lukáš Bielák), 22. Wojciech Wilczyński – 14. Mateusz Klichowicz, 18. Bartosz Wolski, 6. Michał Rzuchowski, 28. Kamil Wacławczyk, 17. Jakub Wilk (70, 10. Jakub Bąk) – 11. Janusz Surdykowski.

Radomiak: 27. Adrian Szady – 13. Mateusz Spychała, 2. Michał Grudniewski, 4. Maciej Świdzikowski, 19. Bartosz Sulkowski – 10. Paweł Tarnowski (85, 24. Szymon Stanisławski), 75. Matthieu Bemba, 14. Kamil Kościelny, 32. David Kwiek, 8. Mateusz Stąporski – 9. Leândro (75, 21. Dariusz Brągiel).

żółte kartki: J.Bąk – Kwiek, Stanisławski.
czerwona kartka: Mateusz Klichowicz (90. minuta, Bytovia, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).