Cel na sobotę: ugasić Znicz!

„Gasimy Znicz” – takim hasłem reklamowany jest sobotni mecz pomarańczowo-czarnych z beniaminkiem pierwszoligowych rozgrywek. I faktycznie, zawodnicy Chrobrego będą faworytem jutrzejszej konfrontacji, a cel na ten mecz może być tylko jeden: trzy punkty!

Chrobry grał ze Zniczem na początku sezonu w Pruszkowie. Wówczas padł bezbramkowy remis, ale należy pamiętać, że podopieczni Ireneusza Mamrota nie mieli najlepszego wejścia w sezon. Drużyna rozkręcała się dopiero z czasem i ostatecznie zakończyła piłkarską jesień na dwunastym miejscu z pięcioma punktami przewagi nad otwierającym strefę spadkową Zniczem.

Zimą w naszym klubie doszło do kilku zmian personalnych. Pozbyto się zawodników, którzy nie stanowili o sile wyjściowej jedenastki (wyjątkiem był Bartosz Kwiecień, który wrócił do Kielc), a do klubu przyszło siedmiu nowych graczy. Trener Mamrot z transferowych ruchów jest zadowolony i ma nadzieję, że zawodnicy jak najszybciej nawiążą porozumienie na boisku. Trzeba przyznać, że faktycznie na papierze nowe nabytki Chrobrego Głogów wyglądają całkiem obiecująco. Oby jak najszybciej udowodnili to na murawie, bo początek rundy będzie dla nas bardzo istotny!

Poza meczem ze Zniczem, w marcu do Głogowa przyjedzie Wisła Puławy oraz Stal Mielec, a więc zespoły z dolnych rejonów tabeli. Jest więc szansa na zdobycie cennych punktów i odskoczenie w ligowej tabeli. Pierwsza okazja do zapunktowania „za trzy” już w najbliższą sobotę. Chrobry uchodzi za faworyta w starciu z ekipą z Pruszkowa i wypada potwierdzić to na murawie.

Początek spotkania o godz. 18.

Komentarze

  • #1 MZKS, 03.03.2017, godz.19:25 Edytuj

    Ja tak samo liczę na 3pkt, nawet niech to będzie wymęczone 1-0 po bramce z 90minuty. Trzeba łapać punkty od początku ;)
  • #2 Marek, 03.03.2017, godz.17:51 Edytuj

    Trzeba dobrze rozpocząć rok. Licze na zwycięstwo nawet 1-0. Nieważne w jakims tyl ale oby się udalo!

Dodaj komentarz

escort mersin