Chrobry lepszy od Rakowa

Piłkarze Chrobrego Głogów wygrali sparingowy mecz z liderem drugiej ligi, Rakowem Częstochowa 1:0. Jedyny gol padł w 40. minucie gry, kiedy defensor częstochowian skierował futbolówkę do własnej bramki. W składzie pomarańczowo-czarnych wystąpili nowi zawodnicy, a także testowany gracz. Grano 2×40 minut.

CHROBRY GŁOGÓW – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 1:0 (1:0)
1:0 Wojtyra 40 (sam.)

CHROBRY: Janicki (41 Gospodinov) – Ilków-Gołąb (65 Danielak), Michalec (50 Wieteska), Wieteska (30 Michalski), Wawszczyk (50 Hodowany), Machaj B. (41 Szczepaniak), Gąsior (41 Kona), testowany (50 Borecki), Bonecki (65 Wojciechowski), Danielak (41 Napolov), Wojciechowski (41 Kaczmarek).

RAKÓW (1 połowa): Lis – Mesjasz, Sołowiej, Góra, Margol, Duriska, Wojtyra, Sośniak, Czerkas, Kowalczyk, Zaradny.
RAKÓW (2 połowa): Czapla – Petrasek, Mesjasz, Sołowiej, Kmieć, Figiel, Mazan, Oziębała, Żmijewski, Wróbel, Płonka.