Chrobry na meczu z Ukrainą

Głogowianie aktywnie dopingowali reprezentację Polski podczas fazy grupowej Mistrzostw Europy we Francji. Nie inaczej było wczoraj w Marsylii, gdzie biało-czerwoni mierzyli się z Ukrainą. Jakiś czas temu pisaliśmy, że na ten mecz organizowane są autokary. M.in. nimi podróżowali kibice Chrobrego Głogów. Było jednak też wielu takich, którzy podróżowali osobno, a wypad na mistrzostwa Starego Kontynentu połączyli z wakacjami. Więcej na ten temat napiszemy niebawem. Postaramy się też podać przybliżoną liczbę fanów ChG, którzy pojawili się na meczach Polaków. Póki co liczenie trwa 😉

Jeśli chodzi o sprawy typowo piłkarskie – reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w grupie C i wywalczyła historyczny awans do fazy pucharowej Mistrzostw Europy! W sobotę rywalem biało-czerwonych w 1/8 finału będzie Szwajcaria. Początek meczu o godz. 15:00.

Chrobry Głogów na Euro 2016:

Polska – Ukraina

Polska – Niemcy

Polska – Irlandia Północna

Komentarze

 • #1 X, 24.06.2016, godz.16:32 Edytuj

  Podziękuj swojej byłej zgodzie lepiej, a nie się tutaj produkujesz.
 • #2 ACAB, 24.06.2016, godz.12:16 Edytuj

  Tak. Na dodatek przybił układ z Sharksami i od teraz lata ze sprzętem.... Ludzie to że Chrobry i Widzew to dawna sztama nie znaczy, że ChG lata z WRW!
 • #3 Kibic Śląska, 24.06.2016, godz.01:24 Edytuj

  Widzew (do którego Wam bardzo blisko) wraz z Ruchem i naszą byłą już zgodą przyczynili sie że o pakcie możemy juź mówić w czasie przeszłym. W tym czasie inne ekipy kroiły naszym piknikom flagi a my sami zamiast rozmów z innymi lejemy się między sobą. Źle się dzieje. P.S. Chrobry też był w tej nowej triadzie/koalicji przed meczem z ukrainą?
 • #4 stary, 22.06.2016, godz.15:21 Edytuj

  Ładnie! Ale mimo wszystko sytuacja wczoraj w Marsylii nie ciekawa. Widac pakt na kadrze już nikt nie znaczy jak były walki między sobą czy próby zrywania flag... Sie pozmienialo!
 • #5 Patriota, 22.06.2016, godz.14:17 Edytuj

  Byłem i widziałem z 20 chłopów z Chrobrego ! Szacunek i brawa Panowie !

Dodaj komentarz

escort mersin