Chrobry – Stomil 3:0

Piłkarze Chrobrego Głogów pokonali w ostatnim tegorocznym meczu na własnym stadionie Stomil Olsztyn 3:0. Przed przerwą wynik spotkania otworzył Mateusz Machaj. Na 2:0 podwyższył Karol Danielak, a w 71. minucie wynik ustalił Łukasz Szczepaniak.

Ostatni tegoroczny mecz pomarańczowo-czarni rozegrają 26 listopada w Katowicach.

CHROBRY GŁOGÓW – STOMIL OLSZTYN 3:0 (1:0)

1:0 Machaj M. 31

2:0 Danielak 57

3:0 Szczepaniak 71

CHROBRY: Szymański – Ilków-Gołąb, Michalski, Michalec, Szubertowski, Kościelniak (46 Danielak), Kwiecień (77 Rozwandowicz), Bonecki, Szczepaniak, Machaj M. (70 Machaj B.), Wojciechowski.

STOMIL: Skiba – Czarnecki, Klepczarek, Ziemann (75 Dziemidowicz), Ratajczak, Kun, Lech, Nishi, Biedrzycki I. (66 Biedrzycki W.), Szewczyk (66 Żwir), Kujawa.

ŻÓŁTE KARTKI: Kwiecień, Bonecki, Machaj M. (Chrobry).