Chrobry w Budżecie Obywatelskim

Tym razem nie chodzi o tematy meczowe, a o nadanie barw naszemu pięknemu miastu! Nowe wiaty przystankowe w kształcie piłkarskich bramek z klubowym herbem – to jeden z 29 projektów znajdujących się w tegorocznym Budżecie Obywatelskim. Wiaty, łącznie cztery, miałyby stanąć z dwóch stron stadionu Chrobrego (od strony ul. Wita Stwosza i Kazimierza Wielkiego).

Opis zadania i uzasadnienie jego realizacji
Nowe wiaty przystankowe bardzo dobrze wpisywać się będą w otoczenie stadionu i pozostałych obiektów głogowskiej spółki sportowej Chrobry Głogów S.A. Przystanki kształtem przypominające bramkę piłkarską jednocześnie cały czas pełnić będą swoją podstawową funkcje. Nowe wiaty przystankowe wzbudzą pozytywne reakcje nie tylko pasażerów Komunikacji Miejskiej, ale także entuzjastów piłki nożnej, a w szczególności kibiców Chrobrego Głogów. Dzięki nowej stylizacji wiat przystankowych każdy kibic, który podążać będzie na stadion komunikacją miejska już od wyjścia z autobusu będzie mógł czuć atmosferę zbliżającego się spotkania. Dbałość o charakterystyczny wygląd tego typu elementów małej architektury jest często prawdziwym dopełnieniem otoczenia miejskiego stadionu. Coraz więcej gmin w Polsce stawia na indywidualny wygląd przystanków autobusowych.

Beneficjenci zadania:
Beneficjentami zadania będą wszyscy mieszkańcy Głogowa, bo do nich należy spółka sportowa Chrobry Głogów oraz pierwszoligowy klub; pasażerowie Komunikacji Miejskiej, kibice Chrobrego Głogów oraz pozostali entuzjaści sportu w mieście.

KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ!

Wszystkie informacje dotyczące Budżetu Obywatelskiego znajdziecie na powyższej stronie.

Komentarze

  • #1 Rafał, 03.10.2017, godz.12:14 Edytuj

    Działać koledzy i koleżanki ! :) Głosować mogą pełnoletni z gminy miejskiej Głogów więc czas zacząć propagandę :)
  • #2 MZKS, 03.10.2017, godz.10:59 Edytuj

    Pełnoletni do dzieła ;) Namawiajcie kolegów, koleżanki, rodzinę, sąsiadów bo to fajna sprawa !
  • #3 Arek, 03.10.2017, godz.10:12 Edytuj

    No to głosujemy! :)

Dodaj komentarz

escort mersin